Skip to main content

Agitbey 7 Karışımlı Dibek Kahvesi

Adıyaman Kervansaray kahvesi firması 24 çalışan personeli, 37 bayisi ve 12 tanıtım uzmanı ile personel hizmet sunan güvenilir bir firmadır. Bir dünya firması olma yoluna her gün bir adım daha yaklaşmakta olan firma eşsiz kahve çeşitleri ile yerli veya yabancı turistlerin gözdesi haline gelmiştir. Firmanın en önemli misyonlarından biri tüm ürünleri üretirken gıda güvenliğini ve hijyeni ön planda tutup müşteriye en kaliteli, sağlıklı, kafeinsiz bir kahveyi deneyimi sunmaktır.

 Dibek Kahvesi Nedir?

 Adıyaman ilinde üretimde olan eşsiz tadıyla dillere destan dünyaya nam salmış kendine özgü gelenek ve görenekleri ile tad ve kokusunu taşıyan tadına doyum olmayan, tarifi olmayan bir lezzet olan dibek kahvesi 7 karışımlı kahve olarakta bilinmektedir.

 Adıyaman kervansaray kahvesi tad olarak türk kahvesinin aynısı veya tam tersi denilebilir. Dibek kahvesi; taşla dibek kahvesinin öğütülerek elde edildiği bir kahve çeşiti olup insanların severek tükettiği kahve halini almıştır. Dibek kahvesi heryerde bulunamaz bir kahve çeşitidir. Bunun nedeni yapımının çok zahmetli olup dibek çekirdeğinin heryerde bulunmuyor oluşudur. Türkiyenin en iyi kahvelerinin bulunduğu ve ayrıca Özel Agitbey 7 Karışımlı Dibek Kahvesinin özenle yapıldığı Adıyaman Kervansaray Kahvesi diğer rakiplerini eleyip en iyisi olmak yolunda ilerlemektedir

 Dibek Kahvesi Faydaları ve İçindekiler

 Ayrıca dibek kahvesi binbir çeşit hastalığa tedavi olmaktadır. Bunlardan başlıcaları; Göğsü yumuşatmasıyla birlikte balgamı söktürmede faydalıdır, Kabızlık önleyici bir etkisi vardır, zihni güçlendirmekle beraber hafızaya iyi gelir, sindirim sistemi üzerinde uyarıcı bir etkisi vardır, iştah açıcıdır dolayısıyla sağlıklı kilo alımını etkiler, ağız kokusu gidermeyi etkiler, cinsel organları kuvvetlendirir ve mide rahatsızlığını giderir.

 Dibek kahvesinin içerisinde bulunan bitkiler ve karışımlar özenle bir araya geliğ en eşsiz kahvenintadını oluşturmaktadır bunlar sırası ile şunlardır. Yemen kahvesi, Kolombiya kahvesi, Brezilya kahvesi, Orkide çiçeği, Keçiboynuzu, Kakule, Damla sakızı, Çikolata özü, Hindistan cevizi ve Agitbey Özütüdür.

 Sadece adıyamanda üretilen eşi ve benzeri olmayan kahve deneyimi yaşamak için ücretsiz kargo hizmeti ile kapıdam ödeme imkanı veya kredi kartı ödemeli imkanı ile hemen sipariş verebilirsiniz. www.adiyamankervansaraykahve.net/hizli-siparis

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir