Skip to main content

Urfam Kahve 7 Karışımlı

Kahve içmek, ayrı bir keyiftir. Terasta, kamelyada, akşam serinliğinde, balkonda ve kafede, kahve içmek insanı dinlendirir. Yorgunluğun üzerine iyi gider. Kahvenin padişahı olan Adıyaman Kervansaray Kahvesi normal sade seçeneklere nazaran çok farklıdır. Damla sakızı kokusu ve nefis içeriği ile yüzyıllar boyu Anadolu halkının içeceği olmuştur. Tadıyla ve etkileyici özelliği ile tercih edilen bir üründür.

 Sağlığınız İçin Faydalıdır

 Güzel kokusu ve nefis tadının yanı sıra şifalı özellikler bu kategoride bir araya gelmektedir. Menengiç, sade Türk kahvesi (Yemen kahvesi), sahlep, damla sakızı, krema, kakao, keçi boynuzu (harnup) gibi şifalı bitkileri bir araya getiren bu ürün, vücudu zinde bir hale getiriyor. Kahve kültürünün vazgeçilmez seçeneği haline gelen Osmanlı Kahvesi, ‘yeni bir lezzet’ arayanlar için iyi bir seçenektir. Urfam kahve kategorisinde değerlendirilen bu mükemmel lezzet, istediğiniz kaliteli özellikleri bir araya getiriyor.

 Bu ürünün diğer sıradan ürünlerle karıştırılmaması gerekir. Koruyucu madde, renklendirici veya tatlandırıcı gibi kimyasal maddeler bu üründe bulunmuyor. Zararlı hiç bir içeriğe sahip olmayan bu kahveyi güvenle tüketebilirsiniz. İstediğiniz zaman bu ürünü istediğiniz miktarda satın alabilirsiniz.

 Misafirler için güzel ve etkileyici bir ikram sunacaksanız bu kahveyi tadabilirsiniz. Kahve kültürünün unutulmaz lezzeti ile tanışmak için toptan veya perakende kategorisinde bu ürünü sipariş edebilirsiniz. Online sipariş seçenekleriyle market market gezmenize gerek kalmadı. Uygun fiyat seçenekleriyle taze taze bu kahveyi satın alabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayınız: www.adiyamankervansaraykahve.net/hizli-siparis

 Sipariş Verin Yeter

 Yeni nesil kahve kültürünün değişmeyen adı olan bu kahve, istediğiniz zaman kapınıza geliyor. Sade kahve gibi hazırlanan ve kısa sürede sunuma hazırlanan bu ürün, sütlü içilebilir. Ayrıca içeriğindeki kakao ve krema güzel bir tat oluşturuyor. Damla sakızı kokusu, kahve kokusuyla etkileyici bir koku meydana getiriyor. Şifalı özellikleriyle nesilden nesile miras kalan Osmanlı kahvesiyle tanışmadıysanız, şimdi tam zamanı.

 Bu ürünü satmak isteyen ve bayilik almak isteyenler de sitemizi ziyaret edebilir. Uygun şartlarda bayilik seçenekleriyle bu ürünü satabilirsiniz. Toptan alımlarda indirim sunan firmamız, kahve alışkanlığınıza yeni bir anlayış geçirecek bu ürünü yıl boyu satışa sunuyor. Günün her saatinde siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir